ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA
Stráž pod Ralskem, příspěvková organizace

Rozeběhni Stráž - Před startem

4. 4. 2022

běh (2).jpg

Předstartovní informace

Protože se den startu blíží, doplňuji touto cestou další informace.

-       K parkování prosím využívejte přilehlých parkovišť a nevjíždějte k hotelu Uran, kde probíhají závody, u nejbližšího parkoviště bude koordinátor, který Vám kdyžtak pomůže a poradí

-       Systém potvrzování zaplacených úhrad bývá zpomalen kvůli přístupu k výpisu plateb, nebojte, situaci monitoruji a potvrzení ručně zadávám.

-       Připomínáme, že začátek registrací je v 9:00 hod.

-       Při registraci v místě závodu dostanete startovní balíček, jehož součástí bude mapa závodu a startovní číslo se zavíracími špendlíky.

-       Po registraci můžete využít chatek v areálu hotelu jako převlékárny. V areálu bude také nástěnka s popisem tratí a s dalšími potřebnými informacemi, včetně výsledkových listin.

-       Registraci prosím nenechávejte na poslední chvíli, bude ukončena ve 11:30!!

-       Na dětskou registraci přijďte včas. V 10:00 bude odstartovaná nejmladší kategorie.

-       10 minut před startem hlavního závodu bude vysvětlení průběhu tratí.

-       Trať bude označena červenobílými fábory, nejdříve se poběží okruh pod zámkem, alejí ke kapli a po seběhnutí od kaple, budete opět probíhat prostorem startu, bude to ideální chvíle pro podporu a fandění závodníkům!!!

-       Každý závodník dostane po proběhnutí cílem pamětní medaili. Zároveň bude pro závodníky připraven guláš, chléb, nealkoholický nápoj. Občerstvení proběhne formou samoobsluhy.

-       Po doběhnutí můžete využít sprch v areálu – bude označeno.

-       Přibližně v 15:15 bude závod ukončen vyhlášením umístění závodníků šesti kilometrové tratě i patnáctikilometrové tratě.

-       Časový plán se může změnit i v průběhu závodu vzhledem k vývoji závodu, nebo klimatických podmínek. O všem bude informovat náš moderátor.

-       V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat kohokoli z realizačního týmu závodu (na registraci, časomíra, moderátora, hlavního pořadatele - 605402974).

-       Všem přeji jenom příjemné sportovní zážitky!!!

 
MAPA.docx