ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA
Stráž pod Ralskem, příspěvková organizace

Den čtvrtý....a pátý:-)

20. 1. 2022

IMG_1846.JPG

Dobré odpoledne,

dnes se Vám ozýváme již ze čtvrtečního odpoledne! Včerejší den jsme byli celé dopoledne i odpoledne na svahu. Trénovali jsme smýkané i řezané oblouky, jízdu na vleku, ale i oblouky "v pluhu" s oboustranným přívratem. Odpolední lyžování tady bývá lepší, bývají prázdné svahy a na vlecích nejsou vůbec žádné fronty. Večer jsme trávili společně u karaoke písní, které jsme si promítali na zeď. Možná vhodné podotknout, že došlo i k vyhlašování nejzajímavější písně. Tou se stala píseň "Čau lásko" v podání Štěpána a Dana z devátého ročníku!

Čtvrteční ráno nás potkala sněhová nadílka a vypadalo to, že sněhové přeháňky nás jen tak neopustí. K tomu se bohužel přidal i silný vítr, který zastavil sedačkovou lanovku. Dopolední lekce jsme tedy odlyžovali opět na pomách. Odpoledne se vyjasnilo a uklidnil se i vítr, výcvik tedy mohl pokračovat na "velkém" svahu, kam se úspěšně poprvé dostalo i třetí (první) družstvo s paní uč. Markvartovou a s p. Lainerem.

Ted už čekáme na večeři a po večeři si tentokrát zábavný program připravují pouze děti. Večer bude zakončen předáním diplomů za úspěchy dosažené během kurzu:-)).

Zítra máme přistaven autobus ve 13:00 hod.

Pokud vše klapne a vyrazíme včas, měli bychom dorazit okolo půl třetí do Stráže ke škole.

S pozdravem

Michal Pavelka


/bohužel máme menší "trabl" s nahráváním fotografií - budu se snažit vyřešit co nejdříve/