22. 6. 2026
Dnešní pěší výlet prvňáčků do Hamru na Jezeře se vydařil. Počasí nám přálo až moc, ale všichni to zvládli na jedničku. Jako sladká odměna na nás čekala výborná točená zmrzlina od pana Linky, kterou děti dostaly zdarma. Tímto bychom mu chtěli ještě jednou srdečně poděkovat za jeho štědrost a milé gesto, které dětem udělalo velkou radost.
Děkujeme!