21. 6. 2026
Rozlučka žáků 5. B s rodiči, učiteli a pracovníky Ekocentra Brniště. Dále jsme přivítali paní ucitelku z druhého stupně, která bude třídní učitelkou 6. B. Společně jsme si zasportovali, opekli buřty a zazpívali s kytarou. S dětmi jsme zde přespali a druhý den jsme si udělali turnaj v přehazované. Všem děkuji moc za pomoc, dobroty od rodičů a za nádherné překvapení s dárečky.