20. 6. 2026
I žáci 1. B se originálně rozloučili s písmenky, která je provázela po celý školní rok. Často jsme je společně hledali, když se rozsypala nebo poztrácela. Dnes jim tak děti symbolicky poděkovaly za pomoc při prvních krůčcích ve čtení a psaní.