Drobečky zameteny, zástěry odloženy – Sladká party si dává letní pauzu!
Děkujeme všem účastníkům za letošní sladká setkání, společné tvoření i ochutnávání. Užijte si prázdniny plné sluníčka, pohody a něčeho dobrého na zub. V novém školním roce se na vás opět těšíme u dalších sladkých dobrodružství!