6. 6. 2026
Ve čtvrtek se žáci 1. stupně zúčastnili vzdělávacího programu Tonda Obal na cestách. Během přednášky se dozvěděli mnoho užitečných informací o třídění odpadu, recyklaci a ochraně životního prostředí.
Děti si rozšířily své znalosti o tom, jak správně nakládat s odpady a jak mohou svým chováním přispět k ochraně přírody.