14. 5. 2026
Výtvarná soutěž „V srdci paní Zdislavy“ přinesla úspěch také žákyním naší školy. Mimořádné ocenění za zajímavou výtvarnou techniku získaly za třídu 9. A Elizabeth Hnízdilová, Sára Leona Lukášová, Gabriela Kalejová a Martina Wágnerová.
Za třídu 7. B byly oceněny Anita Karschová, Catherine Koutná, Daniela Nikitska a Pavla Vitvarová.
Slavnostní vyhlášení výsledků se uskutečnilo v neděli 10. května 2026 v ambitu kláštera dominikánů v Jablonném v Podještědí.
Všem oceněným žákyním gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.
Výstava bude přístupná až do 15. července tohoto roku.